O mně

Jak to všechno začalo…

V rámci mé poněkud dlouhé mateřské dovolené jsem zjistila, že mě velice baví odreagovat se u háčkování. Navíc jsem si zakoupila svůj 1. šicí stroj a začala šít pro moje tři dcerky. Háčkovat mě naučila už v dětství moje babička. I u šití jsem ji moc ráda sledovala, ale šicí stroj už jsem si musela osahat sama.   

Jak holky rostou, zjistila jsem, že se z mého občasného odreagování stal koníček, kterým ráda vyplňuji čas a začala jsem zkoušet i oblečení pro dospělé holky. :) Nedávno nastal čas vrátit se zpět ke svému zaměstnání učitelky. Bylo těžké se rozhodnout, zda troufale zkusit štěstí v oboru, který nemám “vystudovaný”. Myslím si ale, že když práci děláte s láskou a správným zápalem, není nutné mít na všechno “potvrzení”. :)

Tvořím pro všechny z Vás, kteří oceníte mít ve svém šatníku něco trochu nevšedního, něco snad i trochu originálního, něco, co bylo vyrobeno s láskou k práci s kvalitním materiálem a vlastně takový opravdu český výrobek. Vše vzniká jen v pár kouscích, u některých je kousek pouze jeden.

Mojí snahou je držet se elegantní, jednoduché a univerzální módy s touhou ji neustále zlepšovat v provedení detailů, vylepšovat nejrůznější střihy, poznávat nové materiály a nabízet Vám něco, co budete moc rádi nosit a v čem se budete cítit skvěle.

 

 

Zpět do obchodu